lektor Mária Boťanská - Akademia pozitívneho života

Mária Boťanská

Moja pracovná kariéra začala príchodom veľkých zahraničných hráčov v oblasti FMCG na Slovenský trh. Najväčšiu skúsenosť mi priniesla práca v prieskumnej agentúre GfK, kde som pracovala 7 rokov na vedúcich pozíciach. Spotrebiteľský prieskum, psychológia zákazníka, hľadanie informácií v množstve čísiel a dát, ale aj komunikácia s klientmi, prezentácia výsledkov a odporúčaní pre veľké nadnárodné firmy ma naučila pozerať sa na trh očami spotrebiteľa a na dáta očami náročného klienta.

Ďalšou životnou výzvou bola práca na marketingu v slovenskej firme Palma a.s. Práca, ktorá bola o tvorbe nových produktov, hĺbkovej analýze spotrebiteľského správania ale aj predajných čísel a následnej príprave reklamy a komunikácie. S menším budgetom dokázať obstať na trhu a konkurovať globalným hráčom. Tu som našla čaro on-line marketingu.

S uvedomovaním si vlastného životného naplnenia som za posledných 10 rokov absolvovala viacero tréningov osobnostného rozvoja, sebarealizácie a motivácie a rozhodla som sa ísť cestou vlastnej spoločnosti. Založila som spoločnosť MB Brand Management, ktorá sa primárne začala venovať prieskumu trhu a marketingovým riešeniam nielen pre veľkých hráčov, ale aj pre menšie slovenské firmy.

V osobnom živote som vďaka novému postoju našla samu seba, svoje naplnenie a splnenie snov. Zistila som ako funguje zrkadlo vzťahov, aký vplyv má pozitívne nastavenie na úspech a dosiahnutie cieľov. Naučila som sa tešiť sa z každého okamžiku. Neustále sa vzdelávam, čítanie zmysluplných kníh je súčasťou mojich dní. Mojim cieľom je na základe vlastnej osobnej skúsenosti posúvať svoje skúsenosti ďalej a učiť ľudí tešiť sa z práce, z podnikania a najmä zo svojho života. Som akreditovaný lektor a člen Asociácie lektorov a kariérnych poradcov. Môj profil lektora si môžete pozrieť na stránke ALKP. Mojimi témami je stále aj marketing, branding a podnikanie ale aj tie krajšie témy akými sú sebadôvera, sebaprijatie, práca s emóciami, relaxačné techniky a mindfulenss...

Viac o mojich profesionálnych skúsenostiach nájdete na mbbm.sk
e
Top