Terapie na emočné bloky - Akademia pozitívneho života

Terapie na emočné bloky

 

Aké situácie ovplyvňujú emočné bloky?

Počas svojho života a najmä detstva prežívame množstvo rôznych situácií. Niektoré boli príjemné a máme uložené v sebe krásne spomienky. Niektoré ale mohli byť nepríjemné, ťažšie a zanechali v nás stopy v podobe emočných blokov.

Krízové situácie v rodine, hádky, rozvod, aj možno aj násilie, na ktoré ste sa pozerali  očami dieťaťa, ktoré nechápe čo sa deje, nesmie nič povedať a vo vnútri plače.  Alebo situácie, kde ste sa stretávali s pocitmi strachu, obáv, nedocenenia, perfekcionizmu a potreby byť  navonok inými akými ste. Toto nesmieš, takto sa to nerobí, nič z teba nebude, musíš byť taká alebo onaká… Tieto pocity sú uložené hlboko v našom vnútri v podobe emočných blokov.

Ako sa emočné bloky ovplyvňujú náš život?

Všetky tieto prežité situácie nás ovplyvňujú v našich ďalších krokoch, Jednak sa neustále točíme v kruhu podobných situácií a našich reakcií a zároveň sme si postavili pomyselný múr ku svojmu srdcu. Často túto krivdu nosíme v srdci, nevieme ju pustiť ani odpustiť  a nevieme nájsť ani cestu k sebe samému.

Ako mi terapia na emočné bloky pomôže?

Počas jednotlivých terapií prichádza k uvedomeniu si seba samého, k prijatiu a pochopeniu svojho života.  Technikami jednotlivých terapií rozpúšťame tieto bloky na vedomej úrovni alebo cez telo. Prichádza k úľave na úrovni psychiky aj fyzického tela. Každý z nás je jedinečný a má svoju cestu, ktorá mu viac vyhovuje.

 

Vyberte si terapiu a objednajte si termín.

e
Top