Roman Bobák - Akademia pozitívneho života

Roman Bobák

Roman Bobák. - terapeut Cesty, liečiteľ Nadispirit. Úprimnosť, pravdivosť, vnútorná sloboda.Naše telo má ohromnú schopnosť vyliečiť sa aj z "nevyliečiteľných chorôb", len si potrebujeme dopriať nájsť cestu k sebe a znova sa naučiť to, čo sme ako deti vedeli - preciťovať, púšťať emócie. Práve emocionálne bloky boli u mňa pravými dôvodmi vyhorení a depresií a sú ozajstnými dôvodmi chorôb fyzických alebo psychických.

Vďaka Terapii cesta ich viete nájsť, precítiť, a oslobodiť sa. Či už vás trápia hlboké choroby, alebo sa vám jednoducho v živote opakujú situácie, v ktorých sa neviete rozhodnúť správne, prípadne máte vnútorné hranice, ktoré vás limitujú žiť naplnenejší každodenný život, Cesta veľmi vie byť účinná.

Moja cesta Cítim, že som prežil dva životy. Prvý bol plný vnútorných blokov a strachov, ktoré ma priviedli k vyhoreniu a depresii v 28. rokoch života. Bez vnútorných zmien, po návrate do starej osobnosti som zažil ešte hlbšiu depresiu a pád na energetickú hranicu života o rok neskôr.

Môj druhý život začal v r. 2016, keď som sa rozhodol oslobodiť zo starej osobnosti. Hľadal som vnútornú slobodu a ponoril som sa do práce na sebe. Našiel som terapiu Cesta, ktorá mi zachránila život a naučil som sa oslobodzovať od starej osobnosti.

Oslobodil som sa z potlačených emocionálnych záležitostí ktoré vznikli nielen v tomto živote, ale aj z emocionálnych blokov z minulých životov, ktoré ma ovplyvňovali ma až do nedávnej súčasnosti.

Na tejto ceste som sa uzdravil s mnohých fyzických prejavov - z alergie na kosenú trávu, chronických problémov s kolenami, orgánmi (búšenie srdca, stres), zmizla mi cysta, neustále hrbenie sa a iné. O mojej ceste som napísal ebook.

Dnes zažívam hlbšiu vnútornú slobodu, než keď som sa narodil. Som presvedčený, že každá choroba má emocionálny základ. Som vďačný za všetko, čo som sa naučil, a chcem pomôcť aj tým, ktorí tiež hľadajú vnútornú slobodu, ku ktorej neustále kráčam aj ja.Kurzy a semináre

V r. 2021-2022 som absolvoval oficiálny terapeutický výcvik Terapie Cesta, a počas rokov rôzne kurzy a semináre (práca s Tieňmi podľa C.G.Junga, kvantovanie, Taoizmus - čchi kung, chodenie po onhi, konštelácie). Som aj liečiteľom NadiSpirit tibetského univarzálenho liečenia (4. stupeň).Moji klienti

Mám skúsenosti s klientami s depresiou, vyhorením, sám som užíval antidepresíva niekoľko rokov. Takisto v prípadoch: Ťažké životné situácie, straty, hlboké choroby, vnútorné bloky, hranice, limity, presvedčenia, opakujúce sa situácie, vyžarovanie, naneplnený život.Viac o mne na: https://romanbobak.com/
e
Top