Miroslava Atanasová - Akademia pozitívneho života

Miroslava Atanasová

Ing. Miroslava Atanasová - akreditovaná lektorka, koučka, mentorka a poradkyňa pre osobný rozvoj, facilitátorka metódy One Brain

. .

Lektorskej činnosti a individuálnej práci s klientom sa venujem už od r. 2009. Som autorkou mnohých kurzov zameraných na rozvoj mäkkých zručností (rozvoj osobnosti, kreativity, zvládanie stresu, time manažment, rozvoj komunikačných, manažérskych a prezentačných zručností, prípravy na pracovný pohovor ai.). .

Osobnostný rozvoj sa stal mojím koníčkom ešte v detstve. Vždy som čítala množstvo kníh, zúčastňovala som sa kurzov a zaujímala sa o všetko, čo sa týka tejto krásnej a bohatej oblasti. Sama sa snažím do svojich kurzov zakomponovať maximum pre rozvoj osobnosti každého účastníka. Na svojich kurzoch rada využívam kreatívne a hravé techniky, ktoré pomáhajú účastníkom objavovať ich potenciál, rozvíjať kreatívne myslenie a posilňovať vnútornú stabilitu. .

Sprevádzať ľudí na ceste seberozvoja, pomáhať im upratať vo svojich srdciach, zahojiť staré rany, zbaviť sa nefunkčných programov mysle, blokov a presvedčení – to všetko považujem za svoje životné poslanie. Mám radosť, keď niekomu pomôžem dostať sa na tú „jeho cestu“, ktorú si každý zaslúži žiť. Ako lektorka, terapeutka a koučka, ale najmä mama dvoch detí sa venuje aj práci s tými najmenšími. .

Mám veľa záujmov a koníčkov, rada tancujem, maľujem enkaustické obrazy, milujem prírodu, no najviac stromy – aj to ma asi priviedlo k môjmu nevšednému hoby - maľujem rodostromy. Vo svojom voľnom čase sa venujem tiež literárnej tvorbe. Rada vymýšľam meditácie, píšem detské divadelné hry, rozprávky, básničky, vydala som dobrodružnú detskú knižku Sedem farieb dúhy, ktorej súčasťou sú aj farebné meditácie pre deti. Najkrajšou odmenou za moju prácu sú stretnutia s detským čitateľom na autorských besedách..

Môj odkaz pre ženy:

„Staraj sa o svoju dušu, nájdi si čas len pre seba a buď v spojení so svojím vnútorným svetom. Vnímaj svoje srdce ako bránu do vesmíru, v ktorom môžeš objaviť pestrosť života, harmóniu, vnútorný mier a pokoj - to najväčšie čaro tohto sveta. Spoznaj krásu svojho vnútorného sveta, vytvor si vo svojom srdci krajinku plnú nevídaných farieb, pocitov a vibrácií. Denne do nej vstupuj ako na posvätné miesto a Tvoja bytosť sa naplní tichou radosťou, privedie Ťa k múdrosti a zapáli Tvoju vnútornú iskru. Táto iskra vnesie svetlo a harmóniu do tvojho života a rozžiari oči ľudí, ktorých miluješ.“

e
Top