Eva Tóth - Akademia pozitívneho života

Eva Tóth

RNDr. Eva Tóth, MSc. - Sprievodca životom k trvalému zdraviu a poznaniuVolám sa Eva Tóth a moja osobná transformačná cesta ma postupne priviedla k sprevádzaniu ľudí na ich ceste k zdraviu a osobnostnému rastu.
K môjmu získanému vysokoškolskému vzdelaniu, ktoré bolo zamerané na fyziologické biochemické mechanizme prebiehajúce v ľudskom tele som postupne doplnila vzdelanie v oblasti podpory psychického zdravia. Celkove milujem oblasť seba rozvoja a objavovania rôznych ozdravných metód, v ktorých sa neustále priebežne vzdelávam a postupne aplikujem v praxi u svojich klientov.

Kto sú moji klienti?

Rada uvítam klientov, ktorých životná cesta sa odklonila od ideálu a hľadajú cestu späť s psychickému a fyzickému zdraviu. Pracujem s metódami, ktoré sú silne transformačné a liečivé, ako napríklad neurogénne chvenie. Kto sa chce naozaj posunúť a dovolí si pustiť staré nefunkčné vzorce, môže dosiahnuť výrazný posun v oblasti zdravia a rozvoja.

Ako pracujem?

Z môjho pohľadu je veľmi dôležitá vstupná konzultácia, od ktorej sa odrážam pri nasledujúcej práci s klientom.
Na analýzu zdravotného stavu používam rôzne diagnostické metódy (prístrojová diagnostika, štandardizované osobnostné dotazníky, rozhovor), ktoré mi pomáhajú správne vyhodnotiť klientovu mieru odklonenia od celkového zdravia a vitality.
Mojim hlavným cieľom je naštartovať u klienta ozdravné procesy, pričom väčšinou je potrebná vzájomná spolupráca na určitý čas, v závislosti od problému.

Pomáham klientovi nájsť kľúč k vlastnému zdraviu.

Koho očakávania pravdepodobne nenaplním?

Nie som liečiteľ, som sprievodca.
Klienti, ktorí očakávajú, že ich zachránim a oni nemusia spraviť vôbec nič u mňa nepochodia a budú sklamaní.
Nemám zázračnú pilulku, mám zázračné nástroje, klient ich však musí začať používať, aby naštartoval cestu vlastného uzdravenia.

Ja vám viem dať fantastické transformačné, ozdravné nástroje, viem vám dať odborné, vedecky podložené rady, viem vás podporiť mojimi skúsenosťami, ale cestu k vlastnému trvalému zdraviu a poznaniu máte v rukách len vy.

Viac informácií o mne a mojej práci nájdete www.heltens.sk a www.metoda-tre.sk na www.heltens.sk a www.metoda-tre.sk
e
Top