Andrejka Fabianová - Akademia pozitívneho života

Andrejka Fabianová

Andrejka Fabianová. - homeopatka, terapeutka, sprievodkyňa zdravým životným štýlomSom homeopatka, terapeutka, sprievodkyňa. Transformačná učiteľka nového zdravého životného štýlu...... alebo len človek, ktorý má informácie a aplikuje ich vo svojom živote.

Od detstva ma fascinovali otázky ako „Odkiaľ sme sem prišli a kam všetci ideme?“ Keď som ako správne formované dieťa svojich rodičov v puberte ochorela, začala sa moja cesta hľadania a učenia sa alternatívnej medicíny. Prešla som veľkým množstvom systémov či už filozofických, alebo terapeutických. Najhlbšie som sa ponorila do témy „Homeopatie a psychoterapie“.

Ponúkam nástroje, ktoré Vás naučím žiť. Nastavíme výživu, ktorá podporí telo. Upraceme v hlave čo pomôže nájsť radosť v živote.

Využívam rôzne nástroje ako je homeopatia, vedomý regres, bylinky a hlavne rozhovor. Prostredníctvom dlhoročného štúdia rôznych smerov, vlastných skúseností a vedomej práce s bolesťou tela a duše, odpovedám na otázky a privádzam klientov k príčine ochorenia . Ako učiteľ sprevádzam a učím ako zapracovať tieto odpovede do bežného života.

Môžem sa stať na kúsok cesty Vaším sprievodcom, učiteľom.
Môžeme spoločne posvietiť na miesta vo Vašom vnútri, kde sa usídlila tma.
Môžem Vás previesť úskaliami chorôb a emócií. V nadhľade sa pozrieme, kde vznikol konflikt, choroba, disharmónia…
. Môžeme spoločne vyhľadať príčiny bolestí, deštruktívnych programov, hnevu, pocitov viny, neodpustenie, ktoré sa skrývajú hlboko v našom podvedomí a spôsobujú choroby, neúspech a problémy v komunikácii. Hlavne problémy vo vzťahoch a to najmä vo vzťahu k sebe samému.

Viac o mne nájdete na stránke: https://homeopatka.sk/
Napísať mi môžete na: info@homeopatka.sk
e
Top