Andrejka Fabianová - Akademia pozitívneho života

Andrejka Fabianová

Andrejka Fabianová - homeopatka, terapeutka, sprievodkyňa. Transformačná učiteľka nového zdravého životného štýlu. ..... alebo len človek, ktorý má informácie a aplikuje ich vo svojom živote.

Od detstva ma fascinovali otázky ako „Odkiaľ sme sem prišli? a Kam všetci ideme?“ Keď som ako správne formované dieťa svojich rodičov v puberte ochorela začala sa moja cesta hľadania a učenia sa alternatívnej medicíny. Prešla som veľkým množstvom systémov či už filozofických alebo terapeutických. Najhlbšie som sa ponorila do témy „Homeopatie a psychoterapie“. 25 rokov som pracovala v korporáte ako asistentka, kde som sa vyškolila fungovaniu v systéme. Naučila som sa veľa z ekonomickej, finančnej ale aj sebarozvojovej oblasti.

Mám dve dospelé deti, partnerský vzťah, rodinu, priateľov a veľa osobných záľub (maľovanie, pečenie, turistiku, tanec, písanie, vodu, hory....) Nekončiaci proces učenia sa a objavovania odpovedí na otázky „Prečo?“ a „Kedy toto skončí?“ ma priviedlo pred pár rokmi k realizácií a tvorbe Centra Svet možností. Kde som organizovala rôzne prednášky, kurzy, workshopy z oblasti zdravia, ezoteriky a osobnostného rozvoja. Súčasťou bolo aj poradenstvo a konzultácie. Vďaka čomu sa moja životná cesta skrížila s veľmi úžasnými ľuďmi, novými učiteľmi a životnými priateľmi.

Som úplne obyčajný človek, ktorý má presne podobné starosti ako Vy. Mám nejakú rodinu, priateľov, platím účty a niekde bývam. K životu potrebujem vodu, vzduch, jedlo. Je pre mňa veľmi dôležité zažívať radosť, pocit bezpečia, pohodu a lásku.

MOJA ŽIVOTNÁ FILOZOFIA: Minulosť je pre mňa, všetko čo už bolo. Nemôžem ju ovplyvniť a už skončila. Minulosť ma pretvára a utvára moje hodnoty, presvedčenia, zvyky a návyky. Ak ju pochopím, prijmem ju za vlastnú a následne jej prestanem venovať pozornosť začínam žiť v prítomnosti. Prítomnosť je jediná možnosť, kde žijem, tvorím, som. Tak ako v minulosti ani v budúcnosti neviem žiť. Prišla som sem na tento svet, aby som prijala všetko. Všetko také aké je, bez posudzovania, bez pridávania váhy v dobré alebo zlé. Som stále v procese. Idem po špirále. Robím všetko najlepšie ako sa mi dá aj keď sa to často nepáči mne ani okoliu 😊 Viera v život je jediné čo ma drží v mojich ťažkých životných situáciách pri živote.

Môžem vám ukázať cestu, ktorou som už prešla. Nenaučím vás nič, čo som ešte nepochopila, neprijala a následne sa toho nepustila. Toto je v skratke moja filozofia, ktorú žijem a ponúkam. Môžete sa mnou inšpirovať, keď vám prerozprávam svoje príbehy.

Je ten správny čas? Je Andrejka ten správny človek?

Chcete sa inšpirovať a niečo naučiť? Chcete byť zdraví, radostný a úspešný?

Ak je vaša odpoveď „áno“ môžeme sa vydať na cestu. Prejdeme všetko potrebné, aby nastala zmena. Mohlo prísť zdravie, harmónia, hojnosť a úspech. Pýtate sa ako?

Ponúkam nástroje, ktoré Vás naučím žiť. Nastavíme výživu, ktorá podporí telo. Upraceme v hlave čo pomôže nájsť radosť v živote. Využívam rôzne nástroje ako je homeopatia, psychoterapia, vedomý regres, bylinky a hlavne rozhovor. Prostredníctvom dlhoročného štúdia rôznych smerov, vlastných skúseností a vedomej práce s bolesťou tela a duše, odpovedám na otázky a privádzam klientov k príčine ochorenia . Ako učiteľ sprevádzam a učím ako zapracovať tieto odpovede do bežného života. • Môžem sa stať na kúsok cesty Vaším sprievodcom, učiteľom. • Môžeme spoločne posvietiť na miesta vo Vašom vnútri, kde sa usídlila tma. • Môžem Vás previesť úskaliami chorôb a emócií. V nadhľade sa pozrieme, kde vznikol konflikt, choroba, disharmónia.... • Môžeme spoločne vyhľadať príčiny bolestí, deštruktívnych programov, hnevu, pocitov viny, neodpustenie, ktoré sa skrývajú hlboko v našom podvedomí a spôsobujú choroby, neúspech a problémy v komunikácii. Hlavne problémy vo vzťahoch a to najmä vo vzťahu k sebe samému.

Môžem byť na určitý čas pre vás barličkou, ktorá vás podporí, ak bude treba. V trpezlivosti vypočujem všetko čo je potrebné, aby bolo vypovedané. Som tu pre Vás.
e
Top