Eva Solune Zajasenská - Akademia pozitívneho života

Eva Solune Zajasenská

Mgr. Eva Solune Zajasenská. - venujem sa zvukovej harmonizácii, meditáciám a mantrám, poskytujem konzultácie SRTOd roku 2011 zdieľam jogu a meditácie a sprevádzam ľudí na ceste bližšie k sebe. Poskytujem konzultácie SRT (spiritual response therapy. Venujem sa zvukovej harmonizácii, mantrám a skladám hudbu a piesne.
Moja práca je pre mňa poslanie, ktoré ma napĺňa a zároveň neustále posúva a rozvíja. .

Môj príbeh v skratke

Od detstva som sa zamýšľala nad otázkami zmyslu života a kam odchádza človek po smrti. Vo svojom okolí som odpovede na moje otázky nedostávala a tak sa začalo moje osobné hľadanie odpovedí v knihách, skúsenostiach, počas štúdia a najmä počas cestovania a života v Ázii. Tu som sa stretla s meditáciou a jogou, ktorej som sa v roku 2010 začala intenzívne venovať. Joga mi veľmi pomohla a dodnes pomáha spojiť sa so svojim telom, vyživiť ho a posilniť – a cez telo sa spojiť so svojou dušou a hlasom svojho srdca.
Neskôr som som sa začala hlbšie venovať mantrám, hudbe a liečeniu zvukom. Terapia SRT ma sprevádza na mojej ceste od roku 2010 a je mojim veľkým pomocníkom a učiteľom na ceste sebarozvoja, pochopenia súvislostí a životnej cesty a poslania .

V Akadémii pozitívneho života poskytujem konzultácie SRT (spiritual response therapy) a sprevádzam individuálny a skupinový zvukový kúpeľ. .

Termín konzultácie SRT a zvukového kúpeľa si prosím rezervujte dopredu mailom alebo telefonicky. Viac informácií nájdete na mojej web stránke: https://www.solune.sk/ Napísať mi môžete na: eva@solune.sk
alebo zavolať na t.č.0949 048 482
e
Top