Broňa Poul - Akademia pozitívneho života

Broňa Poul

Brona Poul - Kouč, sprievodca osobnou zmenou a autorka techniky Moje správne miesto™Svet osobného rozvoja ma očaril natoľko, že sa stal pevnou súčasťou môjho života. Inšpiroval ma k osobnej zmene, priniesol mi slobodu a prácu, ktorú milujem. Pomáham tínedžerom i dospelým porozumieť vlastnej životnej ceste a uvedomiť si ich potenciál tak, aby žili život, ktorý ich bude napĺňať.

Verím, že všetci sme prišli na tento svet s určitým poslaním a našou úlohou je ho objaviť a naplniť.

Sama som dlho hľadala potrebnú jasnosť vo svojom životnom smerovaní. Vo väčšine zamestnaní som po čase pociťovala nespokojnosť pretože som nebola na správnom mieste. Pochopila som, že kritickým momentom bol už výber môjho vzdelania, ktorý nebol ideálny. Už v detstve ma to ťahalo k psychológii, no ekonomický smer mal byť pre mňa vhodnejšou cestou. Nebol a nezmenilo sa to ani po vysokej škole.

Podobný scenár som však videla u množstva mojich priateľov, klientov či tínedžerov. Tiež sa ocitli na škole, kde vôbec nechceli byť. Strávili roky v nesprávnom prostredí, čo malo častokrát vplyv na ich výsledky, vzťahy, psychické i fyzické zdravie. Tento nesprávny výber ich v dospelosti priviedol aj do povolania, ktoré vôbec nemali radi.
Celé ich to nakoniec zmiatlo natoľko, že už sami nevedeli, čo je pre nich dôležité, v čom sú dobrí a čo by ich naozaj bavilo.
Neustále mi vŕtalo v hlave, že predsa musí existovať jednoduchý spôsob ako si svoje smerovanie vyjasniť už skôr.
Preto som vytvorila hravú intuitívnu techniku Moje správne miesto™, ktorá pomáha tínedžerom i dospelým vybrať si správnu školu či povolanie, ktoré je s nimi v úplnom súlade.

Som šťastná, že môžem robiť prácu, ktorá mi dáva zmysel, rozjasňuje životy ľudí, pomáha im rásť a nájsť svoje správne miesto.

Viac informácií o technike Moje správne miesto™ nájde na www.mojespravnemiesto.sk
e
Top